[LinuxFocus-icon]
Ev  |  Erişimdüzeni  |  İçindekiler  |  Arama

Duyumlar | Belgelikler | Bağlantılar | LF Nedir
desteklenen diller: İngilizce Almanca Fransızca İspanyolca Hollandaca Turkçe Rusça Çince Italyanca Korece Arapça Portekizce

Yansı yöreleri: ALL | AU | BE | FI | FR | IT | ES | UK | US
İngilizce'ye Çeviri

LinuxFocus yalnızca ücretsiz çünkü çalışan insanlar bunu "ücretsiz" yapıyor. Yardımlarınıza gereksinim duyuyoruz ve bu yardım belki de İspanyolca ya da Fransızcanızı geliştirmeniz açısından da iyi bir fırsat. .Listelenen yazıların İngilizceye çevrilmesi gerekiyor.>burada bulabilirsiniz<. Eğer birisini bile çevirirseniz bu çok iyi olacak. Zaman ayırdığınız ve çabanız için teşekkürler.

counter.li.org

Linux kullanıcısı olarak counter.li.org adresinde kaydınızı yaptırdınız mı?

Evet, yaptırdım.
Linux kullanıyorum, ama kayıt yaptırmadım.
Linux kullanmıyorum.

sonuçlar

önceki sorular
Kısa yazılar
Kısa yazılar, yolgösterim veya düzenli çıkan LinuxFocus yazıları ile birlikte yayınlanmayan yazılardır:
Tüm kısa yazıların listesi.
LinuxFocus Sayıları

Burada LinuxFocus 'un içerdiği tüm sayıları ve yazıları bulacaksınız:

LinuxFocus genellikle her iki ayda bir yayınlanır.

Google ile LinuxFocus arama
Google


Ocak/Şubat 2002 Sayısı

İşte LinuxFocus'un Ocak/Şubat 2002 Sayısı

LinuxFocus'un yeni sayıları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız , gözatın...

LinuxFocus'u otobüs durağında, metroda, banyoda okuyabilirsiniz... LinuxFocus'un tüm yeni yazıları PDA biçimine dönüşebiliyor. palm pilot kaynak sayfasına göz atın (uygun dokuman okuyucu için ...)


Yeni yazılara hoşgeldiniz

LinuxFocus birçok insanın katkısı ve desteği sayesinde ayakta durmaktadır. Deneyim ve bilginizi paylaşın! Bir yazı yazın. Bu çok kolaydır. Kendi yazınız için, Rehber yazısını okuyun ve taslak (new001.meta.shtml) kullanın.
Katkınız, yardımlarınız ve yaratıcılığınız için teşekkür ederiz.

counter.li.org'ye kayıt olun

[counter] Yayınlanan Linux sayacın doğru olduğundan emin olabilmek için tüm eski bilgiler silinmiştir ve sayaç sıfırlanmıştır. http://counter.li.org/ adresine kayıt olabilirsiniz.

gutenpalm-1.40...

LinuxFocus 2ztxt dönüştürücüsü makeztxt 1.40 sürümüne yükseltiyor. Dönüştürülmüş dosyalar eski gutenpalm-1.20 okuyucu ile uyumlu değil. Yeni gutenpalm okuyucusunu http://gutenpalm.sourceforge.net adresinden çekebilirisiniz.

Linux sürücü dilekçesi

Üreticilerin kişisel bilgisayarlar üzerindeki aygıt ve sürücü desteği çok daha iyi olabilir. Bu dilekçeyi gönderin ve üreticiler bunu isteyen ne kadar çok insan olduğunu görebilsinler. Sign Linux Driver Petition

Dil bölümü

Yazıların farklı dillere çevirilmesi çok büyük çalışma ve zaman almaktadır. LinuxFocus 'un son sayısı genellikle eski sayılar kadar çevrilmiş değildir. Bununla birlikte pek çok LinuxFocus yazısı zamandan bağımsızdır ve hala işinize yarayabilir. Diğer diller arasında seçim yapmak istiyorsanız önceki sayılara göz atın.

Yazılım Patentleri karşıtı dilekçe gönderin.

Avrupa yasa koyucuları yazılım patentlerini yasallaştırma yönünde. Bu Linux ve diğer ücretsiz yazılımlar için büyük bir tehdit oluşturuyor.
Yazılım Patentlerinde bağımsız bir Avrupa için simdi dilekçe gönderin

Software Patent Free Europe


Kısa Yazılar

LinuxFocus " kısa makaleler ve teknikler " adı altında yeni bir bölüme sahip oldu. Bu bölüm doğrudan ağiletişimli olarak herkes için pek çok kullanışlı teknik içeriyor.

Nasıl makale yazılır?

LinuxFocus pek çok insanın katksıyla oluşuyor. Siz de makale yazabilirsiniz. yol gösterenini okuyun ve makaleniz için template.meta.html 'i kullanın.
Katkılarınız, emeğiniz ve yaratıcılığınız için teşekkürler !


LinuxFocus nedir?

LinuxFocus, Linux için yazılmış uluslararası bir dergidir. LinuxFocus maddi kazanç getiren bir organizasyon değildir ve dergi dünyanın her yanından katılan gönüllüler ile yönetilmektedir. LinuxFocus ücretsiz işletim sistemi için ücretsiz kaynak sağlar.LinuxFocus uluslararasıdır ve makaleniz farklı dillere çevrilir.
LinuxFocus makalelerini okumaktan hoşlanacaksınız!


Konuların içeriği

Aşağıdaki konular altında makalelerimizi sınıflandırıyor ve parçalara ayırıyoruz:


Destekçiler

netsystem.nl
© 2001 LinuxFocus
LinuxFocus'da erişebileceğiniz kişilerin yer aldığı sayfaya gider.